Menu

Veškerý právní servis

Ať už jde o smlouvy zprostředkovatelské, rezervační smlouvy, nebo klasické smlouvy o převodu nemovitých věcí, můžete všechny starosti nechat na nás. Spolupracuji se zkušenými profesionály, kteří pro vás vše ochotně připraví. Další kroky poté společně probereme.

Výhradním partnerem jsou pro mě odborníci z advokátní kanceláře ARROWS s kanceláří i v Hradci Králové.

ARROWS advokátní kancelář je úzce zaměřená na realitní smlouvy, úschovy a smluvní dokumentaci. Jelikož má velký tým advokátní kanceláře, umí realitní  smlouvy do 24 hodin. Implementuje zákonné změny do realitních smluv a školí makléře. To vše dle nového Zákona o realitním zprostředkování.

Advokátní kancelář má za sebou převody  nemovitostí  v hodnotách několika desítek milionů korun, ale samozřejmě vypracovává i smlouvy nanemovitosti za dostupné ceny. Samozřejmostí je oblast Due diligence (prověření nabývacích titulů a právních vztahů k nemovitostem) a transakční poradenství (způsob převodu, sepis listin).

ARROWS, advokátní kancelář  je pojištěna pro případ odpovědnosti za škodu na částku 350.000.000,- Kč a pro případy větších projektů se připojišťuje. Spoléhá ale především na naše mnohaleté zkušenosti v oblasti realitního poradenství.

Konkurenční předností je síť podpisových míst po celé republice, proto jsme schopni zajistit jednotný transakční standard po celé ČR.

 

JUDr. Lukáš Slanina

Mgr. Monika Skatulová

Mgr. František Bárta

Mgr. Barbora Slaninová

Mohlo by se vám líbit

19. září 2023

Bytový architekt nebo bytový designér – v čem je rozdíl?

Přečíst článek
18. září 2023

S opravou soukromého rybníku pomůže stát

Přečíst článek