Menu

Je výhodnější při pronájmu bytu hradit energie sám, nebo je raději přepsat na nájemce?

Publikováno: 17. května 2023

Kategorie: Reality

Jestliže začínáte pronajímat byt a nemáte ještě ustálenou praxi, je třeba se v počátku rozhodnout, zda si budou jednotliví nájemníci hradit energie přímo dodavatelům, a tudíž budou vedeny na jejich jméno, nebo budete hradit tyto platby přímo vy a následně je nájemníkům připočítáte k nájemnému. Jde především o elektřinu a plyn.

Mohlo by se vám líbit

25. června 2026

Ceny nemovitostí v Prostějově dál rostou. Poptávka převyšuje nabídku

Přečíst článek
24. června 2026

Léto na venkově a byt ve městě. Můžete ho mezitím někomu přenechat?

Přečíst článek